Kalk Gidelim’de adliye karışacak

134

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen komedi dizilerinden biri olan “Kalk Gidelim” yüz on birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Jandarmada yapılan sorgusunda Dudu’nun düşünmeden ifade vermesi sonucu Sevda, tarihi eser satışı yapan bir çetenin lideri olarak karakola alınır. Jandarmada ifade verecek olan Sevda daha sonra savcı tarafından sorgulanacaktır. Sevda’nın düştüğü bu durumu Mustafa Ali’ler Seyfettin’den gizlerler. Seyfettin ise kara kara eşinin geceyi nezarethanede nasıl geçirdiğini merak ederken, Nurcan’ın markajına girer. Nurcan Seyfettin’in diyabet hastası olduğunu bilerek inanılmaz bir katı beslenme politakası uygulamaya başlar.

Marmaris’te bir kursta eğitim alan Duru’nun dönmesi evde beklediği coşkuyu yaratmaz. Duru’yu aile fertleri buruk bir sevinçle karşılarken Duru bunu Mustafa Ali’ye sorunca Mustafa Ali ona her şeyi anlatır. Duru daha sonra durumu Seyfettin’e her şeyi anlatınca Seyfettin soluğu adliyede alır. Mustafa Ali adliyede Seyfettin’i sakinleştirmeye çalışırken Sevda için İzmir’in en iyi avukatını bulur. Ama Seyfettin gelen avukatı görünce kardeşi Mustafa Ali’yi adliyeden kovar.

İnsaf ise genç ve güzel kadınlardan oluşan güzel kadınlardan seçtiği avukat ordusunu tutunca ortalık iyice karışır. Mahkemede Sevda başkaları da yanmasın diye tüm suçu üstüne alınca olanlar olur. İzmir’den gelen ünlü avukat ilk davayı kaçırmıştır ve yarın dava devam edecektir ve bu davada Sevda özgürlüğe kavuşacak mıdır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.