Murat Boz O Ses Türkiye yarışması jüriliğinden ayrılıyor mu?

181

Son günlerde birçok canlı yayına katılan ve sosyal medyada da takipçileri ile canlı yayınlar gerçekleştiren TV8 ve Acun Medya’nın patronu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı son katıldığı bir canlı yayında takipçilerinden gelen O Ses Türkiye Yarışması hakkında gelen soruya verdiği cevapla magazin dünyasına bomba gibi düştü. Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz bulunurken Acun Ilıcalı bu yıl bir jüri üyesinin değişeceğinin sinyalini verdi.

 

Ünlü televizyoncu ve medya imparatoru Acun Ilıcalı takipçisinin sorusuna “Bu yıl jüri üyelerimizde bir değişiklik söz konusu. Ama ben 4 jüri üyemi de seviyorum ve onlara aşığım. Hepsi birbirinden ünlü ve birbirinden değerli isimler. Ama biliyorsunuz ki televizyon izleyicisi değişiklikleri çok sever” şeklinde cevap verdi. Acun Ilıcalı 2020 Survivor yarışmasının çekimleri için halen Dominik Cumhuriyeti’nde bulunurken Eylül ayında O Ses Türkiye yarışmasının çekimlerine başlanacağını da duyurdu.

 

Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinde bir değişim olacağını açıklamasının ardından Murat Boz’un İnstagram hesabından yaptığı bir paylaşım kafaları karıştırırken yıllardır başarı ile devam ettirdiği O Ses Türkiye yarışması jüri üyeliğinden ayrılan isimi Murat Boz mu? Sorularını getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.