Kalk Gidelim’de kurnaz planlar ortalığı karıştırıyor

347

TRT 1 ekranlarında yayınlanan  “Kalk Gidelim Eve” üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Davetsiz bir misafirin gelmesi yüzünden Sevda kıskançlık bunalımına girer. Seyfettin ve Sevda davetsiz gelen misafir yüzünden darılınca ikisinin arasındaki konuşmalar tam bir komediye dönüşür.

Koronavirüs tedbirleri yüzünden evde kalmak zorunda olan Mustafa Ali’nin ruh hali etkilenir. Bunun tek sebebi Nurcan’ın sık sık yaptığı faaliyetler ona olan özlemini daha da arttırmaya başlamış olmasıdır. Nurcan ayrı odalarda yaşamak zorunda kaldıkları Mustafa Ali’ye bir oyun oynamaya karar verir. Bu oyunu kendilerinden çok uzakta olan Hacı Babayı dahil etmesi oyunu daha güzel bir hale getirecektir.

Mustafa Ali sadece Nurcan ile uğraşırken aynı zamanda Samim ile de uğraşmak zorunda kalır. Çünkü Samim evden çıkamayan amcası ile dalga geçmektedir. Mustafa Ali yeğeni Samim’in sataşmalarından kurtulmak için onun başına bir çorap örmeye karar verir ve bir plan yaparken, Nurcan’ın kendisi için yaptığı oyundan haberi yoktur ve aslında çorap Mustafa Ali’nin başına örülüyordur.

Evde kaldığı sürede Sebo YouTube kanalındaki abone sayısını arttıran Şakir reklamdan kazandığı kazancı arttırmaya başlar. Ercan ise kendisini Şakir’e inandırmış olarak göstererek onun kazandığı paraları kepçe ile geri almak için planlar yapar. Ercan’ın kendisi için yaptığı plandan habersiz olan Şakir’i asıl kandıran Dudu olur. Dudu’nun yaptığı şaka Şakir’in aklını başından alır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.