Dünyaca ünlü isimler bağış toplamak için harekete geçtiler

118

“All In Challenge” adı meydan okuma etkinliğine katılan dünyaca ünlü bir çok ünlü isim sosyal medyada meydan okumaya devam ederken de ciddi oranlarda bağış toplamaya devam ediyorlar. “All In Challenge” da en son başarılı şarkıcı Camila Cabello da bu meydan okumaya katıldı.

Küba asıllı Amerikalı şarkıcı Camila Cabello hayranlarına ciddi bağışta bulunmaları halinde yeni çekeceği klibinde oynatma sözü vermesi üzerine bir çok hayranı yardım bağışında bulunurken şanslı kişinin kim olduğunu ve birlikte nasıl bir koreografiyi sergileeyceklerini sosyal medyadan takipçilerine duyurdu.

Koronavirüs salgınıyla mücadele için bağışta bulunan hayranlarına daha önce Leonardo Di Caprio Robet De Niro ile başrolünü paylaşacakları ve yönetmenliğini Martin Scorsese’un yapacağı filmde görülme şansını vereceklerini açıklamıştı. Di Caprio “ Salgın döneminde kritik durumdaki her ailenin ihtiyaç duyduğu yemeğe ulaşması için bir kampanya başlattık.Şu an bir çok topluluğun böyle bir desteğe ihtiyacı var. Bizde #AllinChallenge konusunda bize yardım etmenizi istiyoruz.” demesi üzerine Robert De Niro sessiz kalmayarak “Killers of the Flower Moon” adlı yeni çekilen filmde en yüksek bağışı yapan kişiye bir rol vereceklerini ve Di Caprio, Martin Scoresse ve kendisi ile sette bir gün geçirme ve filmin galasına katılma şansı” verdiğini açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.