Kuruluş Osman dizisine 3 yeni isim katıldı

253

Televizyon ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman adlı dizinin oyuncu kadrosuna 3 yeni isim katıldı. 19.bölümünden itibaren Kuruluş Osman’ adlı dizide Osman Bey’in amcası Sungur Tekin rolüyle Sezgin Erdemir, Çağkan Çulha ise Dündar Bey’in oğlu Bahadır rolüyle ve Moğol komutanı Böke karakteri ile Atılgan Gümüş ilk kez seyirci karşısına çıktı.

Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizinin on dokuzuncu bölümü tüm reyting kategorilerinde günü zirvede kapatırken diziye yeni katılan yeni karakterler ve oyuncular diziye ayrı bir renk kattı. Sosyal medyada Kuruluş Osman bey dizisine Osman Bey’in amcası Sungur Tekin rolüyle dizinin kadrosuna katılan Sezgin Erdemir için övgü dolu paylaşımlar yapılırken Dündar Bey’in oğlu rolüyle diziye katılan Çağkan Çulha dizideki yeni rolü ile dengeleri değiştirmeye aday olacak gibi gözüküyor.

Bugün Kuruluş Osman adlı dizinin yayınlanan 20. Bölüm fragmanı dizinin hayranlarında büyük heyecan yaratırken gerilimin günden güne arttığı Kayı Odabaşı’nda Osman Bey’in “Öyle kolay can vermek yok evvela hesap vereceksin” sözleri merak yarattı.

Kuruluş Osman adlı dizinin fanları yeni bölümde “Kayı Obası’ndaki olası hesaplaşmalar büyük bir merakla beklerken Bala Hatun’un obadan ayrılması artık Osman Bey’den vazgeçtiği anlamına geldiği mi sorularını getirirken Dündar ve oğlu Bahadır’ın itibarlarını kaybettikten sonra nasıl bir plan yapacakları büyük bir merakla beklenmeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.