Özgü Namal setlere geri dönüyor

237

6 yıl önce oynadığı ‘Merhamet’ adlı dizinin başrol oyuncularından biri olarak setlerde rüzgar gibi esen Özgü Namal 6 yıl ara verdiği setlere tekrar geri dönme kararı aldı.

Ani bir kararla evlendikten sonra ardından çocuğunun dünyaya gelmesi üzerine ‘çocuğumu kendim büyütmek istiyorum’  diyerek bugüne kadar kendisine gelen yaklaşık 50 film ve dizi teklifini kabul etmeyen ünlü oyuncu bu dönemde Muğla’da bir köy evi yaptırmış ve çok münzevi bir hayat geçirmişti.

Oğlunun 5 yaşına gelmiş olması ve eğitimi için İstanbul’u tercih eden Özgü Namal’ın tekrar İstanbul’a dönecek olmasından dolayı bir çok yapımcıdan dizi ve sinema filmi teklifi alan Özgü Namal koronavirüs karantina dönemi öncesinde yeni bir sinema filmi için 800 bin liraya, yeni bir başlayacak dizide bölüm başı 80 bin lira ücrete evet diyerek setlere dönüş hazırlığına başlamıştı. Ama koronavirüs sonrası her iki set salgın nedeniyle ileri bir tarihe ertelenirken Özgü Namal koronavirüs salgını sonrası hem sinema filmi hem dizi çalışması için setlere geri dönmek için gün sayıyor.

Muğla’daki evinin bahçesinde sebze eken, şöminesi için odun kırarken daha önce görüntülenen ünlü oyuncu Namal’ın bu görüntülerinin yayınlanmasının ardından köy halkı Özgü Namal’ın evine ‘Hanımın Çiftliği’ adını takmıştı.

Ayrıca Özgü Namal’ın dünyanın en pahalı peynirlerinden biri olan ve Balkan eşeklerinin sütünden elde edilen “Pule” peynirini Türkiye’de üretmeyi düşündüğü ile ilgili basın haberleri çıkmasına rağmen bu konuda herhangi bir girişimde bulunmadığı öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.