Kalk Gidelim’de mahkemenin kararı ne olacaktır?

296

TRT 1’in  en çok sevilen, komedi dizisi olan ve seyircisine aile hikayesi ile ekranlara adeta bağlayan bol kahkahalı “Kalk Gidelim” 100. Bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kalk Gidelim’in 100. bölümünde neler olacak:

Nurhatçe’den ayrılmak istemeyen Seyfettin ve Sevda’nın buna bir çözüm bulmak için bir yol aramaya başlalrlar. Artık herkes seferber olur ve Seyfettin ile Sevda’nın Nurhatçe’den ayrılmalarına engel olmak için çözüm arayışına başlarken Seyfettin ve Sevda birbirlerine daha çok bağlanamaya başlamışlardır.

Şakir, Ercan, İnsaf, Şerif ve Efe de Nurhatçe’nin Sevda ve Seyfettin’den ayrılmaması için yardım ekibi kurarlar. Herkes bir şekilde yardımcı olmaya çalışırken kızların görevi de avukatı oylamaktır. Seyfettin’i arayan Mustafa Ali aynı zamanda Meryem’in takibi altındadır. Mustafa Ali’ye bir türlü inanmayan ve güvenmeyen Meryem devamlı olarak onu takip etmeye başlar.

Efe’nin annesi ile Ercan’ın arasında bir dava vardır. Suzan’ın fotoğrafını tesadüfen görmesi onu yeterince tedirgin etmeye yetmiştir. Ama hiç kimse gerçeği bilmemektedir. Mahkeme günü gelip çatmıştır ve herkes bir aradadır. Şakir önemli bir delil bulur. Bulunan delil mahkemenin seyrini değiştirecek midir? Murhatçe’nin velayeti kimde kalacaktır?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta dalya diyecek olan Kalk Gidelim adlı dizide….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.