Şampiyon’da gerçekler ortaya çıkıyor

164

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, ringlere dönüş mücadelesi veren  Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın hikayesini anlatan “Şampiyon”, yirmi beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Şampiyon” da bu hafta neler olacak:

Yaman hocanın ölmesi herkesi fazlasıyla üzerken Nesli Zafer ve Fırat bir babayı kaybetmenin acısını derin bir şekilde içlerinde hissederler. Cenaze töreni esnasında Yaman hocanın bir vasiyeti olduğu ortaya çıkar.

Suna Elif’in asıl amacının Derviş imparatorluğunun başına geçmek için Yaman ve Fırat’ı kullandığını tesadüfen öğrenir ve kendisine herşeyi bırakarak gitmesini talep eder. Tüm bunlar devam ederken Zafer tefeciye olan borcunu ödemek için kafes dövüşlerine devam ederken bunu Tansel öğrenir ve ona hain bir plan hazırlamak için harekete geçer.

Elif paraların yerini öğrenmesine rağmen kendi içinde bir ikilem yaşar. Herşeyi bir kenara iterek Suna’ya Fırat’ı sevdiğini itiraf eder ve bunun için mücadele edeceğini ve hiçbir yere gitmeyeceğini söyler.  Kerem  bir an önce boksa geri dönmek istemektedir. Bunu hisseden Suna, Kerem’in böyle bir karar almasından Nesli’yi sorumlu tutar ve her ikisi ile bir görüşme ayarlar.

Fırat Yaman hocanın geride bıraktığı mektuba ulaşır ve Derviş’in tüm mal varlığını Güneş’e bıraktığını öğrenir. Bu paralar ve mal varlığı için Suna’dan yardım ister. Tansel ve Duman uzun süre Fırat’ı takip ederek paraların yerini öğrenirler ve paraları almak için hamle yaptıklarından kendilerini bekleyen kötü sürprizle karşı karşıya kalırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.