Tutunamayanlar’da İrem Tarık’ı affedecek mi?

95

Kendine has mizahı ve mizahi dili ile kısa sürede büyük bir beğeni ile izlenen başrollerini Doğu Demirkol, Ece Ceşmioğlu, Zafer Algöz, Asuman Dabak gibi birbirinden ünlü isimlerin rol adlığı ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar adlı dizinin 9.bölümü bu hafta izleyicisi ile buluşacak.

İrem’e duygularını açmak ve konuşmak isteyen Tarık bunu yapmak isterken istemeden İrem’in başını ciddi bir belaya sokar. Tarık İrem’i götürdüğü mekanda neredeyse donmaktan son anda kurtarır. Tarık tarafından hemen hastaneye kaldırılan İrem tedavi altına alınırken artık Tarık ile arasına bir mesafe koyması gerektiğine karar verir.

Yaşanan olaylardan kendisini sorumlu tutan Tarık kendisini suçlu hisseder. Hem suçluluğunu gidermek hem İrem’e şirin gözükmek için küçük sürprizler yapar. Ama her zaman ki gibi bu küçük sürprizler olay yaratacak ve bu sürprizler hastaneyi birbirine katmaya yetecektir. İlhan artık gerçekten Tarık’a ilhamlar vermek zorunda kalmıştır.

Fikren karşı olduğu bir sisteme istemeden dahil olan Lütfü çalıştığı reklam ajansında sıkıntılar yaşarken içindeki şairi çalıştığı reklam ajansından korumak ister. Hastanede karşılaşacakları bir kişi yüzünden İrem ve Tarık’ın ilişkisi epeyce etkilenecektir.

Tarık ne yapmıştır da götürdüğü mekanda İrem’in donmasına neden olmuştur? Kendisini affettirmek isteyen Tarık neler yapmıştır da hastanede her şey arapsaçına dönmüştür. Yapmak istediği sürprizler nelerdir? Tüm bu soruların cevapları bu hafta yayınlanacak olan Tutunamayanlar adlı dizinin 9.bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.