Yasak Elma’da neler oldu?

242

FOX  Tv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma, dün akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin dün gece yayınlanan bölümünde dizinin kötü kadın karakteri olan Şahika, yeni evlendiği eşi  Nadir’i içkisine zehir atarak öldürdü. Yasak Elma dizisinde bu haftadan itibaren usta oyuncu Hakan Karahan bu bölümle diziye veda etmiş oldu.

Kimsenin beklemediği bir anda sürpriz bir şekilde Şahika, Nadir’le evlenerek korkunç planını devreye sokarak Nadir’in içkisine ilaç katarak öldürdü. Daha sonra da cinayeti sanki kendisi işlememiş gibi eşinin cenazesine gelerek gözyaşlarına boğuldu. Cenazede hazır bulunan , Yıldız, Ender, Halit ve Kaya cenazede Şahika’yı gördüklerinde büyük şaşkınlık yaşadılar.

Yeni bölümün tanıtım fragmanını yayınlayan Fox Tv.’de “Sürpriz bir şekilde Nadir ile evlendikten sonra Şahika’nın Nadir’i öldürmesinin ardından hemen holdingin başına geçtiği kareler yayınlanırken Ender ve Yıldız Nadir’in ölümünde Şahika’nın parmağı olduğunu düşünerek ip ucu aramaya başladıkları görülüyor.

Ayrıca fragmanda Kaya’ya giden Ender’in “Kardeşim Nadir’i öldürdü” dediği ve ardından “O artık zengin bir katil, hepimiz için de artık ciddi bir tehlike” sözlerinden sonra Kaya Şahika’ya giderek hesap sormak istiyor ve Şahika’ya “Dün Nadir’le evli değildin adam yaşıyordu. Bugün Nadir’le evlisin adam öldü. Bana her şeyi otur anlat” diye bağırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.