Pınar Altuğ’dan anlamlı paylaşım

201

Esed rejimin Suriye’nin İdlip kentinde gerçekleştirdikleri hava saldırısı sonucu şehit olan 34 askerlerimiz için tüm ülke tek yürek olurken bir çok ünlü isim de duyduğu üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor. Bu ünlü isimlerden birisi olan Pınar Altuğ kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda şehit askerlerimizin yüzü suyu hürmetine tüm sosyal medya takipçilerinin bir süreliğine sosyal medya hesaplarından yeme, içme görüntüleri ve mesajları atmamaları konusunda takipçilerine ricada bulundu.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SAYGI DURUŞUNUZ OLSUN

Pınar Altuğ yaptığı paylaşımında “ 34 askerimiz bu vatan uğruna şehit oldu. Gönül isterdi ki yas ilan edilsin. Bayraklarımız yarıya indirilsin. Bu isteğim belki hiç yapılmayacak ama siz takipçilerimden bir ricam var. Gelin hep birlikte sivil insiyatif yapalım ve 24 saat boyunca hesaplarımızdan gezme, yeme, içme, eğlence ve kutlama mesajları paylaşmayalım.  Bu davranışımız şehitlerimize ve gazilerimize bir saygı duruşu olsun. Benim bu düşüncemi paylaşanlar sosyal medya hesaplarından destekleyebilir ve hikayelerinde paylaşabilirler. Gösterin kendinizi benim İnstagram ailem” sözlerini takipçileriyle paylaştı.

GÜN BAYARAK GÜNÜDÜR

Pınar Altuğ’un bu paylaşımı sonrasında binlerce takipçisi bu paylaşımı beğenip paylaşırlarken bazı takipçileri de “Gün bayrak günüdür, o bayrak inmeden her tarafı bayraklarla donatma günüdür” tarzı yorumlar yaptılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.