Şampiyon’da Fırat maçtan çekilir

165

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, eski şampiyon bir boksörün çocuğu için tekrar ringlere dönüş mücadelesini anlatan “Şampiyon” adlı dizi yirmi ikinci bölümüyle ekrana geliyor.

Şampiyon’da bu hafta neler olacak?

Basın toplantısında Fırat, Steiger ile oynayacağı maçıtan geri çekildiğini açıklar ve toplantıyı apar topar terk eder. Bu kararı açıklamasının ardından Suna ile arasındaki ipler tamamen gerilir. Suna Fırat’ı durdurmak için oğlu Güneş’i kullanmıştır ve bu Fırat’ın kırmızı çizgisidir.

Suna’dan başka kişilerin de arası Fırat’la bozulur. Fırat’ın kendisine sormadan aldığı karar sonrası Zafer oldukça tepkilidir. Zafer sözleşme konusunda köşeye sıkışınca farklı bir tepki gösterir. Zafer maçtan çekildiği için ortaya çıkan tazminat konusunu halletmek için kimsenin beklemediği bir hamle yapar.

Kerem Fırat’ın maçtan çekilme kararının ardından soluğu Steiger’in menajerinin yanında alır ve onunla maç yapmak için teklifte bulunur. Menajer bu teklife sıcak bakar. Suna ani bir kararla İstanbul’dan İzmir’e taşınma kararı alır. Fırat ile olan ilişkisinin bozulmasının ardından artık İstanbul’da güvenebileceği hiç kimsenin olmadığını düşünmüştür.

Tüm spor medyası Kafkas’ın Steiger maçından çekilmesi ve bu maç yerine Stieger’in karşısına  eski şampiyon boksör Necdet Suphi Özer’in oğlu Kerem Özer’in maça çıkma kararını açıklaması ile yankılanır. Ama Stiger Fıray’ın maça çıkmama kararı almasını kendisiyle alay edildiğini düşünerek bunun intikamını almak için Fırat’a bir mesaj göndermek için çıkacağı maçta Kerem’e karşı bütün kozlarını oynayacaktır. Maç günü gelir çatar. Kerem ve Stieger sonunda karşı karşıyadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.