Vuslat dizisi final bölümüyle ekranlara veda ediyor

72

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Vuslat dizisi bu hafta yayınlanacak olan 44.bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor

Dizinin yapımcılığını A23 Medya üstlenirken Barış Yök yönetmen koltuğuna oturmuştu.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK

Fabrikaya dedesinin emanetini almaya giden Aziz’i neler beklemektedir? Burada alacağı emanet gerçek bir emanet midir ve bu emanet kendisine yeni bir geleceğin kapısını mı açacaktır?

Feride uzun süredir aşkı ve ailesi arasında sıkışmıştır ve artık bu konuda bir karar vermesi gerekiyordur. Feride’nin vereceği karar Aziz’i etkileyecek midir? Aziz bu kez Feride’yi vereceği kararından vaz geçirebilecek midir?

Kerem artık vicdanının karanlığında kaybolup gitmiştir. Karşısına çıkan Salih Baba vasıtasıyla belki de ilk kez uzun bir zaman sonra yolunun nasıl aydınlanacağını görecektir. Kerem bunun için bir fedakarlık yapmak zorunda mı kalacaktır? Yoksa dedesine geçmişte yapmış olduklarının bedelini mi ödetecektir?

Aziz ve Feride’nin aileleri Feride’nin vereceği karar sonrasında neler yapacaktır? Aziz’in fabrikada alacağı son emanet nedir? Yoksa bu emanet Vuslata giden yolda son emanet midir? Salih Baba ne yapmıştır da vicdanının karanlığında kaybolan Kerem’i doğruluğa sürüklemiştir?

Tüm bu soruların cevabı TRT 1 ekranlarında izleyicilerin büyük bir keyifle ve merakla izledikleri Vuslat adlı dizinin final bölümünde bizleri bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.