Kalk Gidelim’de zor veda

162

TRT 1’in aile komedisi olarak sevilen dizi ve güçlü oyuncu kadrosu ile adeta izleyenlerde bağımlılık yaratan Kalk Gidelim dizisi bu hafta doksan dokuzuncu bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Şerif’in eski eşinin ölmediği ortaya çıkınca Sevda ve Seyfettin’in sinirinden nasibini alır. Şerif eski eşi Julia’yı İzmir’den almaması için Nurhatçe’yi zorlukla ikna eder. Tüm olaylardan da Hacı Baba’yı bilgilendirirler. Julia kendisine baskı kurulmasına rağmen geri adım atmaz ve kızını almaya kesin kararlıdır.

Julia’nın çocuğunu kesin olarak geri almaya karar vermesi üzerine bu konu hakkında Dal ailesinin kadınları Samim ve Ahsen ilgilenmeye karar verirler. İki kadının bulduğu ilk çözüm düğün yapmak olarak ortaya atsalar da Ahsen bu konuda pek ısrarcı davranmaz.

Mustafa Ali işleri yolunda gittiği için aldığı pahalı hediyelerle Nuran’ı işkillendirmeye başlar. Mustafa Ali köşeye sıkışmasına rağmen fabrika ortaklığını gizlemeye devam eder. Şakir ve Veli yakın dostları Sefer’in depresyonda olduğunu düşünerek onu mutlu etmek için adeta birbirleri ile yarışa girerler. Hatice Ana’ya Seyfettin ve Mustafa Ali moral vermeye çalışırken bir yandan da Şeref’ten gelecek haberi büyük bir heyecanla beklemeye çalışırlar.

Mustafa Ali daha ne kadar fabrikada ortak olduğunu gizleyecektir.? Julia’nın çocuğunu alma kararından vazgeçirebilecekler midir? Yaşanan olaylar sonrasında Hacı Baba’dan bir hamle gelecek midir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta doksan dokuzuncu bölümü yayınlanacak olan Kalk Gidelim adlı dizide olacak…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.