Vuslat’ta Hakk’a dua

53

TRT 1 ekranlarında imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan  ve her bölümü büyük bir merakla beklenen  “Vuslat” dizisi kırk ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

 “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz’in babası tutuklanmıştır ve bu olay onu çok üzmüştür ve üstüne birde Feride’ye de bir türlü ulaşamayan Aziz holdinge Kerem’in kendisini çağırması üzerine gider. Peki Kerem neden Aziz’i holdinge çağırdı. Aziz yoksa holdingdeki görevine geri mi dönecektir.

Feride yaşadığı olaylardan dolayı Aziz’le konuşacak gücü kendinde bulamaz ama atölyesine gelen Serpil’in yaptığı sürpriz ziyaretle yeniden umutlanır. Serpil vasıtası ile Aziz, Feride’ye bir teklif mi götürmüştür? Bu teklifi duyan Feride’nin cevabı ne olacaktır?

Kerem annesini konuşturarak babası hakkındaki gerçekleri öğrenirken bir yandan bir psikolog ile anlaşarak Alice’i hipnoz seansına sokar. Hipnozun etkisi ile konuşan Alice’in söyledikleri ne anlama geliyor? Kerem sonunda babasının yerini öğrenebilecek mi?

Aziz gece minyatürün sırrını çözmek için çaba sarf ederken Feride’de atölyesinde hummalı bir çalışmaya girer. O gecenin sabahında iki aşığı ne gibi bir sürpriz beklemektedir. Duaları kabul bulacak mıdır?

 

Minyatürde bulunan sır çözülecek midir? Feride atölyede ne üzerine hummalı bir çalışma yapıyor? Kerem babası hakkında gerçeği öğrendiğinde bunu kaldırabilecek midir?  Babası ile karşılaşınca Kerem nasıl bir tepki verecektir?

 

Bu hafta Vuslat dizisinin kırk ikinci bölümünde bu soruların tüm cevapları yayınlanırken ayrıca bir çok sürprize de hazır olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.