Tutunamayanlar’da Lütfü’ye yeni ev arkadaşı sürprizi

148

TRT 1 ekranlarında yayınlanan tek absürt komedi dizisi olan “Tutunamayanlar”, kahkaha dolu yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Tarık restoranda İrem’le yaşadıklarından dolayı depresyona girerek odasına kapanır ve inzivaya çekilir. Odasında açtığı her tv kanalında Sevgililer Günü reklamlarıyla karşılaşır. Tarık bblasının zorlamasıyla dışarı çıkınca nereye giderse gitsin hep çevresinde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Tarık gerçek aşkı aramak isterken bu konuda Lütfü ve İlhan’dan destek ister.

İrem mahallede kutlanacak olan Sevgililer Günü hazırlıklarına katılır. İrem, İrem sadece Sevgililer Gününe özel olarak kitap kafeye yeni bir düzen getirir. Ancak Tarık, İrem’e darılmıştır. Tarık’ın kendisine neden darılmış olabileceğini İrem öğrenebilecek midir?  Lütfü artık kira ve faturaları ödemekte ciddi zorluklar yaşarken İlhan’a bunları önemsememesi üzerine sitemde bulunur. Kiraya yardımcı olması ve faturaların bir kısmını karşılamak için İlhan Lütfü’ye yeni bir ev arkadaşı bulur. Peki bu yeni ev arkadaşı kimdir?

Hicabi Üniversite’nin tatil olmasını fırsat bilerek Sevgililer Günü’nü fırsata çevirmek için kollarını sıvar. Acaba gerçekten bun fırsata çevirebilecek midir?  İrem, Tarık’ın kendine neden darıldığını öğrenebilecek midir?

Faturaları ve kirayı ödemekte zorluk yaşayan Lütfü, bu konuyu hiç umursamayan İlhan’a sitem eder. İlhan faturalara ve kiraya yardımcı olması için sürpriz bir ev arkadaşı bulur. Lütfü’nün ev arkadaşı kim olacaktır?

Üniversitesi kapanan Hicabi, Sevgililer Günü’nü fırsata çevirmek için kolları sıvar. Hicabi bu durumdan faydalanabilecek midir? İrem Tarık’ın gönlünü almak için yeni bir hamle yapacak mıdır ve kitap kafede Sevgililer Gününe özel olarak yaptığı raf düzenini neden yapmıştır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.