Vuslat’ta Feride ve Aziz’in büyük sınavı

334

TRT 1 ekranlarında yayınlanan  Vuslat dizisi  imkansız bir aşk yolculuğunu anlatmaya devam ederken konu olarak alırken kırk birinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz babasının cinayet işlediğini öğrenince birden bire Feride’yi kaybetme korkusunu içinde hissetmeye başlar.  Bülent’in davetine icabet eden Aziz davette sevdiği iki kişiyi daha kaybetme tehlikesi ile karşılaşır. Bu davette neler olacaktır? Aziz sevdiklerini kaybetmemek için kendi canını hiçe sayarak tehlikeye atılacak mıdır?

Feride halasının cinayetinde kullanılan tabanca ile Tahsin’in kapısına gittiğinde silahı elinden kapan Tahsin’in kendisini öldürmesi ile karşı karşıya kalırken Tahsin’in elinden kaçarak kurtulabilecek midir?  Yoksa halasını öldüren silah onu da mı öldürecektir?

Tahsin Feride’nin elinden kaçmasından sonra kurtulduktan soluğu kendisini yurt dışına kaçırmasına yardımcı olacak birisinin yanında kendisini bulur ve bu kişi ile anlaşarak gemi ile kaçışı konusunda anlaşır. Kaçacağı gemiye binmek için tekneye binen Tahsin teknede hiç ummadığı birisiyle karşılaşır. Bu kişi artık Tahsin’in kaderini elinde tutmaktadır ve Tahsin’in kaçması konusunda ne karar verecektir. Tahsin’in kaçmasına yardım mı edecek yoksa Tahsin’i ihbar ederek yakalanmasını mı sağlayacaktır.

Tahsin’in kaderini kim elinde tutmaktadır? Feride Tahsin’in elinden nasıl kurtulmuştur? Tahsin hangi iki sevdiği için hayatını riske etmeye karar vermiştir. Tüm bu soruların cevabı bu hafta 41.bölümü yayınlanacak olan Vuslat dizisinde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.