Kalk Gidelim’de köye denetçi geliyor

239

TRT 1’in sevilen, komedi dizisi Kalk Gidelim 98. bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in 98. bölümünde neler olacak:

Nurhatçe’nin köyde kalmasını Hacı Baba olaya dahil olunca ortadan kalkar ve sorun çözülür. Köye bir denetçi gelecek ve yaşam şartlarını kontrol edecektir. Şerif ise Nurhatçe ile Behice’yi alarak Şakirlerin evinde kalmaya başlarlar.

Seyfettin’in kendisine ait mandırasında salgın hastalık bulaşır ve Sefettin’in tüm hayvanları hastalanır. Ardından hastalık köydeki tüm hayvanlara bulaşmaya başalr. Meryem sütleri Seyfettin’den aldığı için zor durumda kalmıştır. Ercan bundan kendisine pay çıkarmak için topladığı sütleri gizlice Meryem’e satmaya çalışır.

Ahsen’i Hacı Baba, Ahsen’i eve getirir. Ahsen kısa sürede evi sahiplenir ve evde kimselere iş bile yaptırmaz. Köyde hayvanlarda baş gösteren salgın için aynı zamanda veteriner olan Ahsen bir karışım yapar ve bu karışım köydeki hayvanlarda baş gösteren salgını ortadan kaldırır. Artık köydeki herkes Ahsen’i daha çok sever ve saygı göstermeye başlar.

Nurcan’dan ve annesinden fabrika ortaklığını gizlemeye devam eden Mustafa Ali bu konuda kendince bir çözüm arayışı içine girer. Seyfettin tesadüfen Şerif’in gizemli telefon konuşmasına şahit olanca çok sinirlenir. Tek amacı Hatice Ana’yı hastalığı yüzünden bu olaylardan uzak tutmaktır.

Şerif kiminle gizemli bir şekilde ne konuşmuştur? Ahsen’in hem evde hem köyde yaptıklarından kim rahatsızlık duyacaktır?  Denetçi kimdir?  Ve denetçinin gelmesi sonrasında köyde neler yaşanacaktır? Tüm bu soruların cevabı 98 bölümü ekrana gelecek olan Kalk Gidelim’de.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.