Şampiyon’da Kafkas hayatının maçına çıkabilecek mi?

351

Eski bir boksörün tekrar ringlere geri dönüşünü anlatan TRT 1 ekranlarında yayınlanan,  “Şampiyon”, yirminci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Şampiyon” da bu hafta neler olacak:

Elif’i kar maskeli adamların elinden kurtaran Fırat, başına aldığı darbe sonrasında bilincini kaybetmiş ve kendisine geldiğinde halüsinasyonlar görmeye başlamıştır. Başına gelen bu sorunun kısa süreli olacağını düşünse de öyle olmaz. Kendisine saldıran adamların peşine düşen Elif umulmadık bir zamanda bir ipucu yakalar. Yakaladığı ipucu onu direk Tansel’e götürür. Tansel ile babasında kalan kasayı açmaması karşılığı anlaşan Elif’in elindeki en büyük koz aslında elinde Tansel’e ait suç dosyasıdır.

Stiger’in kendisine ettiği maç teklifini Fırat sağlık problemlerine rağmen dostlarına yardım etmek için kabul eder. Ve bu maç Tansel’in organizasyonunda yapılacaktır.

Burak’la yapacağı maça hazırlanan Kerem’in aklı kendi maçında değil Fırat ile Stiger’in oynayacağı maçtadır. O maçta aslında kendisini Fırat’ın yerinde hayal etmiştir ve bu yüzden Fırat’a karşı içten içe bir kıskançlık beslemeye başlar. Ama yaşadığı bazı şeyler yüzünden bu kıskançlığı kısa sürecektir.

.Burak maça çok iyi hazırlanır ve içinde müthiş bir motivasyon vardır. Ama Stiger maçında tüm sevdiklerini riske sokacak olumsuz bir gelişme yaşanır. Ve bu gelişme Fırat ile Suna’yı karşı karşıya getirecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.