Vuslat’ta gerçek yüzleşme

424

TRT 1 ekranlarında yayınlanan imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan  “Vuslat” dizisi, kırkıncı bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz’in kavga görüntülerini Kerem’in basına ve iş dünyasında servis etmesiyle iş dünyasındaki prestijini ve holdingin yönetim kurulu başkanlığını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Aziz artık pes etmeye karar verir. Salih Baba Aziz’i mücadelesinde devam kararı almasına teşvik amaçlı verdiği sırrı ona tekrar telkin eder.

Feride halasını öldüren kişinin Tahsin olduğunu öğrenince yıllardır çantasında sakladığı geçmişine ait hatıralarla birlikte Tahsin’in peşine düşer. Feride geçmişi ile alakalı çantasında ne saklamaktadır?   Tahsin’in peşine intikam için mi yoksa başka bir amaçla gidecektir?

Polislerin eline gerçek tutanağın geçmesini engellemek isteyen Tahsin, Kerem’in elindeki tutanağı vermemesi için ona şirket hisselerini düşünmeden devreder. Ama hesaba katmadığı bir şey vardır. Kerem ona başka bir sürpriz daha hazırlamıştır. Tahsin yaşadığı tüm sıkıntılara rağmen Feride ile yüzleşmeye karar verir ve bu ikilinin yüzleşmesinde neler olacaktır?

Aralarında yaşanan bir çok soruna rağmen Feride ve Aziz aşkları daha da büyüyecek mi yoksa geçmişte işlenmiş olan cinayet aralarındaki aşkı öldürecek midir?

Bu hafta Vuslat’ta Feride’nin herkesten bir sır gibi sakladığı geçmişi ile alakalı her şey ortaya çıkacak mı? Kerem Tahsin’e nasıl yeni bir oyun oynamıştır?  Aziz ve Feride her şeye rağmen aşklarını devam ettirebilecek midir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan bölümde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.