Benim Adım Melek’te Karadağ konağı karışıyor

242

TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Benim Adım Melek” on dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Cumali, kendisinin haklı olduğunu ispat ettiği için önce Seyitali’ye ardından da Halil’e yüklenir. Cumali’nin çıkışı ve sözlerinin kendisine ağır gelmesi üzerine Seyitali, nereye gittiği bilmez bir halde çeker gider. Seyitali’nin karşısına çıkan Alpay artık anlaşmayı tanımadığını söyleyerek dilekçeyi yırtar.

Seyran ile Mithat arsındaki aş yavaş yavaş daha da ilerlerken Kadriye elinde bulundurduğu kozu en uygun zamanda kullanmak için kendince en doğru zamanı kollamaya devam ederken, Karadağ konağına giden Cumali, Seyitali’yle konuşur. İkili bir süre hararetli bir şekilde konuştuktan sonra beraberce konaktan çıkarak hana giderler.

Babasının yaptığı oyunlardan ve tuzaklardan haberdar olmayan Defne, annesinin üzerine giderek onun yüreğini acıtmaya devam eder. Uzun bir zamanın ardından sessizliğini bozan Zümrüt, Cumali’nin inadını kırmayı başaracak mı?

Cumali kendisine yardım eli uzatan Zümrüt’ün uzattığı yardım eline karşılık nasıl bir şart koşacak?  Arka arkaya tüm fırsatları lehine çevirmeyi başaran Alpay yeni bir planı devreye sokacak mı?

Defne babasının yaptıklarını öğrendiğinde kendisini nasıl hissedecektir? Annesi onu affedebilecek midir?

Cumali kendisine yardım eli uzatan Zümrüt’e karşı ne isteyecektir ve bu isteğini Zümrüt kabul edecek midir?

Alpay’ın son planı nedir? Ve bu plan kendisinin beklediği sonucu ona verecek midir?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.