Tozkoparan’da düello

323

TRT 1ekranlarında çocukların aileleri ile birlikte büyük bir keyifle izlediği Tozkoparan kırk dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor…
Çocukların ve gençlerin gelişimine fayda sağlayan sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle çocukların ve gençlerin izlediği Tozkoparan’ın yeni bölümünde neler olacak:
Doruk’u takip ede Tozkoparanlar ve Kuzgunlar hikayesinde Mete ve Salih’in de işin içinde olduğunu öğrenir. Sinan Salih ve Mete’yi sıkıştırarak sorularına cevap almak isterken her şeyi anlatması için onlara baskı yapmaya başlar.
Sinan’a hem yardımcı olmak hem onu korumak isteyen Mete bazı şeyleri anlatmak istemez. Mete’yi Sinan’a bir şey anlatmaması için Salih Usta bir kez daha tembihler. Sinan bu kez kararlıdır ve Mete’nin üzerine giderek teke tek düelloya davet eder. Kaybeden her şeyi karşı tarafa anlatacaktır. Her iki takımın üyeleri kaptanlarına çok güvenmektedir. Tüm olan biten Özge sessizce izler. Özge’ye Kaya kendisinin bir Kuzgun olduğunu söylemiştir. Özge Tozkoparanlar içinde bir çocuk olduğunu bilir ve onu kendisi bulmalıdır. Düello başlar ve düellonun sonuna doğru sinirler tamamen gerilir. Mete Sinan’ın sözleri karşısında sinirlenir ve yayını bırakarak Sinan’ın yakasına yapışır.
Tozkoparanların içinde casus olan çocuğu Özge bulabilecek mi? Mete ve Sinan arasındaki düelloyu kim kazanacak? Sinan, cevapları almak uğruna daha ne kadar ileri gidecek ve bu kavganın sonunda üzülen taraf kim olacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.