Şampiyon’da Elisa ne yapacak

278

Kafkas lakaplı eski bir boksörün TRT 1 ekranlarında yayınlanan hikayesinde çocuğu için ringlere tekrar dönen Fırat Bölükbaşı’nın mücadelesini anlatan “Şampiyon” on dokuzuncu bölümü ile ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan sevilen dizi “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Fırat’ın zamanında gelmesi sonucu Elisa Elif, kendisini kaçırmak isteyen kar maskeli adamların elinden kurtulmuştur. Yaşadığı şokun ardından Fırat’la yaptıkları konuşmada onu kimin kaçırtmak isteyeceği konusunda bir cevap bulamazlar. Elif’e ilk günden beri güvenmeyen Suna, Elif’in kendilerinden bir şeyler sakladığını düşünmeye devam eder ve bu düşüncesini Fırat’la paylaşır.

Olanlardan dolayı Mücella pişmandır. Pişmanlığını Serhat ile konuşarak evliliğini kurtarmak isterken bu kez Serhat kesin kararlıdır ve boşanma kararından vazgeçmeyeceğini Mücella’ya söyler.

Kerem’in maçı kazanması onu bir anda ilgi odağı haline getirirken Tansel yeni bir maç ayarlamak için çabalarken kendisine umulmadık birisinden umulmadık bir teklif gelir.

Şahin’in artık bir daha boks yapamayacağını Zafer nasıl söyleyeceğini bilemez. Bu konuda Fırat’tan destek ve yardım ister. Şahin bir daha boks yapamayacağını öğrenince adeta yıkılır.

Herkesi şoke edecek haber gelir gelen haber Derviş Aladağlı’nın cezaevinde öldüğüdür. Fırat’a yeni bir maç ayarlamak isteyen Zafer’e tüm kapılar birer birer kapanır. Hiçbir organizasyon Fırat’a maç yaptırmamaktadır. Tam bu esnada Zafer’e Fırat için ummadıkları birisinden bir maç teklifi gelir.

İlk girişimleri püskürtülen kar maskeli adamlar pes etmemiştir. Bir fırsatını bularak Elisa Elif’i kaçırmayı başarırlar. Ama Elif bulunduğu yerin konumunu bir şekilde Fırat’a göndermeyi başarır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.