Payitaht’ta af yok

256

TRT1 ekranlarında yayınlanan dönem dizisi olarak izleyicisini ekranlara kilitleyen Payitaht Abdülhamid yüz altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak:

Sokakları ayaklandırıp isyan çıkartmayı düşünen Zalman’ın planı işe yarar. Demiryolu yapımı işinden Alman firması çıkar. Abdülhamid masaya hem İngilizleri hem Almanları çekmek için bir plan yapar. Zalman Abdülhamid’in bu hamlesinin haberini Zülüflü’den alınca kendisi de karşı bir hamle yapar. Bu plan İsmail Hakkı ve Ahmet Paşa’nın hayatını riske tuzağa atacak bir plandır.

Abdülhamid’in kendisini affedeceğinden umudu kesen Bidar çareler aramaya başlar. Bu arada Blavatsky kendisi için tehlike olacağını düşünerek Cemile için ölüm fermanı hazırlar.

Ailesine söz verdiği sözün arkasında durmak için Halil Halid Abdülhamid’den Ziya Sami’nin cezasını kesmek için izin alır. Halil Halid Ziya Sami’nin defterini dürecekken birileri buna engel olur ve Ziya Sami kurtulur. Ziya Sami’yi kurtaran kişi Halil Halid’e büyük kin besleyen Yanık’tır. Halil Halid , Yanık’ın planlarınıı bozduğunu anlar.

Bidar kendisini Abdülhamid’e affettirebilecek midir? Kendilerine tuzak kurulan İsmail Hakkı ve Ahmet Paşa bu tuzaktan canlarını kurtarabilecek midir? Zalman’ın hamleleri sonrasında Abdülhamid Zalman’ı alt edebilecek midir? Halil Halid hem Yanık hem de Ziya Sami için yeni bir hamle yapacak mıdır? Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Payitaht dizisinin yüz altıncı bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.