Vuslat’ta Aziz ve Feride vuslata erecekler mi?

305

TRT 1 ekranlarında imkansız bir aşk yolculuğunu anlatan “Vuslat” dizisi, otuz sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

“Vuslat”ın yeni bölümünde; Kerem’in kendine ihanet etmesi üzerine Aziz, Bülent ve Kerem’i bitirmek için bir plan yapar. Aziz uzun araştırmalar sonrasında elde ettiği Kerem’in en gizli sırlarını açığa çıkarmak için giriştiği hamlenin sonunda, hiç beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalır. İstemeden dönüşü olmayan bir yola girmiştir ve artık Aziz için bu mücadele hayatta kalma savaşıdır.

Minyatürde herkesin arayıp bulamadığı gizlenen sırrı Bülent bulur. Artık eline ciddi bir koz geçen Bülent bunu hemen değerlendirmeye başlar ve bu kozla Tahsin’i köşeye sıkıştırmaya karar verir. Bu iş için de maşa olarak Kerem’i cazip vaatlerle ikna ederek kullanmaya başlar. Ama minyatürde herkesin gözden kaçırdığı bir sır daha vardır. Bu sırrı kimse henüz fark edememiştir. Bu sır nedir? Belki de bu gizemli yeni sır Feride ve Aziz’in vuslata ermesine yardım edebilecektir?  Ailesinin sırrını araştırmaya devam eden Feride bu sırra bir adım daha yaklaşmıştır. Yıllarca bildiklerini saklayan Hasibe bunların ortaya çıkacak olmasından dolayı çok tedirgindir.

Bülent’in elindeki koz nedir ve bu koz Tahsin’i neden köşeye sıkıştırıyor? Hasibe bugüne kadar herkesten neler gizlemiştir? Kerem kendisinin maşa olarak kullanıldığını anlayabilecek midir? Tüm bu soruların cevabı Vuslat dizisinin otuz sekizinci bölümünde ortaya çıkacak.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.