Şampiyon’da Derviş köşeye sıkışıyor

179

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınladığı gün reyting rekorlarını alt üst eden  Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”, on sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Güneş’i Derviş ve adamlar kaçırırlar. Fırat oğlunu kaçıranların arkasından koşar ama yetişemez. Güneş’e sahip çıkamadığı için Serhat üzgündür. Güneş’i kaçıran Derviş ve adamlarının Fırat ile Zafer peşlerine düşerler. Yaman hoca Güneş’in kaçırılmasını yakın arkadaşı komiser Zafer’e söyler. Komiser Zafer ve ekibi Güneş’i bulmak için harekete geçerler.

Güneş’in nerede tutulduğunu Mücella söyleyince herkes önce bir şok yaşar. Güneş’in kaçırıldığını duyan Suna Tansel’den Derviş’in yerini bulmasını ister. Tansel kısa bir süre içinde Derviş’in yerini bulur. Elisa’da Rüzgar’ı arayarak Güneş’in tutulduğu yeri söylemesini rica eder. Rüzgar Elisa’ya Güneş’in olduğu yeri söyler ve Elisa ile Fırat Güneş’i almaya giderler. Komiser Zafer ve ekibi Derviş’in yerini tespit eder. Kapana kısılan Derviş Güneş’i yanına alır ve bir helikopter kiralayarak Bulgaristan’a kaçmayı planlar.

Selvi ile nişanlanacak olan Zafer salonu organize etmiştir. Her şey çok güzel giderken Zafer nişan yüzüklerini kaybetse de Fırat bu olaya duygusal bir çözüm bulacaktır.

Mücella Güneş’in nerede olduğunu kimden ve nasıl öğrenmiştir?

Derviş, Güneş’i kaçırma planını başarabilecek midir?

Nişanda Fırat’ın bulduğu ve herkesi duygusallığa sürükleyecek olan çözüm nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.