Benim Adım Melek’te işler karışıyor

90

Çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve geceye damga vuran, “Benim Adım Melek”  heyecan ve duygu dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

Yeni bölümü merakla beklenen dizi “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Melek’in kardeşi Mithat ablasına onun hastalığını bildiğini söylemiştir. Kardeşinin bunu söylemesi üzerine abla kardeş birbirlerine sarılır ve duygu dolu anlar yaşarlar. Abla kardeş duygusal anlar yaşarken Kerem ansızın eve gelmiştir ve annesinin hastalığını öğrenmiştir. Melek çaresizce Mithat’a sarılmış ve abla kardeş duygu dulu anlar yaşamıştır. Bu sırada ansızın gelen Kerem, annesiyle ilgili gerçeği öğrenmiş ve çaresiz bir şekilde kardeşine sarılmıştır. Melek ise Kerem’in hastalığını öğrendiğini bilmemektedir. Aslında kafasını biraz geri çevirse Kerem’in hastalığı öğrendiğini görebilecektir.

İstanbul’a gelen Ömer ısrarlar sonucu Defne’nin kendisi ile görüşmesi konusunda ikna eder. Defne kaldığı otelden ayrılarak Ömer ile buluşmak üzere yola çıkar. Funda otel odasında uyuyor olsa da Adnan onları görür ve takip etmeye başlar. Ömer’in Defne ile görüşmek istemesindeki amaç Defne’yi ikna ederek onu Gaziantep’e geri götürmektir.

Sönmüş olan aşkın yeniden canlanmasını istemeyen Funda, buna engel olmak için yeni planlar yapmaya başlar. Kenan’dan destek alan Alpay Melek’e karşı daha acımasız olmaya başlayacaktır.

Melek oğlu Kerem’in hastalığını öğrendiğini öğrenecek midir? Ömer Defne’yi ikna edebilecek ve onu yanında Antep’e götürebilecek midir? Alpay Melek’e karşı neler yapacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.