Payitaht’ta veda vakti

156

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran dönem dizisi Payitaht Abdülhamid yüz beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak:

Vladamir’i kurtaramayan Gustav en azından kendisini devamlı takip altında tutan Abdülhamid’in gözünde aklamayı başarır. Karaso’yu Selim Paşa en sonunda saraydan çıkarmay başarır. İngilizlerin ve Rusların demiryoluna engel olmamaları için. Abdülhamid, bir çare düşünür. Abdülhamid’in her adımını Zülüflü anında Zalman’a haber vermektedir. Zalman’ın  artık ilk ve tek hedefi vardır o da demiryolu projesini hüsrana uğratmaktır. Demiryolu güzergahının belirlenmesi için İsmail Hakkı ve Ahmet Paşa’yı görevlendiren Abdülhamid’in bu hamlesinin ardından peşlerindeki düşmandan habersiz olan  Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı güzergahı belirlemek için çalışmalara başaldıklarında büyük bir tehlike beklemektedir.

Ferdinand’ın kendisinden şüphelenmesinden dolayı Halil Halid artık yolun sonuna gelmiştir. Ama gerekirse hayatı pahasına görevini tamamlama kararı alır.

Abdülhamin’in kendisine küsmesinden dolayı Bidar son derece üzgündür. Abdülhamid’in saraydan ayrılığının haberine Naime annesine söyler. Bu olaydan da Bidar kendisin suçlar. İkilem yaşayan Bidar saraydan ayrılamaya karar vererek saraydan sessizce ayrılır.

Halil Halid zor görevini başarabilecek midir?

Saraydan büyük acılarla ayrılan Bidar ve Abdülhamid nereye gitmişlerdir?

Zalman’ın yeni hain tuzağından güzergah belirlemek için yola çıkan İsmail Hakkı ve Ahmet Paşa ölüme mi gidiyorlar?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yüz beşinci bölümü yayınlanacak olan Payitaht’ta

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.