Vuslat’ta arka arkaya tuzaklar kuruluyor

194

İmkansız bir aşk yolculuğunu ele alan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, otuz yedinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Geleceklerinin önünde bir engel olan minyatüre Aziz ve Feride’nin ulaşmalarına saatler kalmıştır. Ancak ortada ciddi bir sorun vardır bu müzayedeye katılmak için gerekli olan parayı Aziz bulmak zorundadır. Aziz arkasından Bülent ve Tahsin’in çevirdiği oyunlardan habersizdir. Aziz’in müzayedeye girmemesi için Bülent, her taraftan sıkıştırıp abluka altına almaya kararlıdır. Kendisine holdingde kurulan büyük tuzaktan Aziz kendisini kurtarabilecek midir?

Aziz ve Feride ile müzayede birlikte gitmeyi Kerem kabul eder. Ama Yağmur’un kendisine söylediği şeylerden sonra kafasında beliren soru işaretlerinin peşine düşerken kelebeğin Bülent olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

Kerem’den intikamını almak isteyen Fırat her yola başvurur. Hatta intikam almak uğruna Hacı Salih Baba ile bile karşılaşmayı göze alır. Salih Baba’dan bilgi almak isteyen Fırat antikacıya gelerek bilgiler alır ve bu aldığı bilgiler onu başka bir yola sürükleyecektir.

Kerem’den intikam almak için her yola başvurur. Hatta Salih Baba’yla bile karşılaşmayı göze alır. Fırat, Salih Baba’dan bilgi almak için antikacıya kadar gelir ancak öğrendikleri onu başka bir yola sürükleyecektir.

Fırat Salih Baba’dan ne bilgiler öğrenmiştir? Hacı Salih Baba ile karşılaşan Kerem neler yaşamıştır? Bülent ve Tahsin acaba Aziz’in arkasından ne planlar yapıyorlar? Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak vuslat adlı dizinin 37.bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.