Şampiyon’da Derviş köşeey mi sıkışacak?

183

TRT 1 ekranlarında Kafkas lakaplı eski şampiyon bir boksörün ringlere geri dönüş hikayesinin anlatıldığı Şampiyon adlı dizinin on yedinci bölümü ekranlara gelirken “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Derviş’in gizli kasası Mavi Fırat’ın sayesinde yakalanarak polis tarafından sorguya alınmasına rağmen Mavi sorguda hiç konuşmaz. Tansel Derviş’e yaranmak için gereksiz yere üstüne vazife olmadığı halde Barutçu’yu infaz ederken Güneş’in nerede olduğunu bildiğini Derviş’e söyler.  Derviş kendisine karşı polisle işbirliğine giden Fırat’ın davranışını hazmedemez ve Tansel’e Derviş’i öldürmesi karşılığında kendi imparatorluğunun başına geçirmeyi teklif eder.

Yaman salondan ayrılan Kerem Tansel ile anlaşır. Kerem’in verdiği bu karar Nesli’yi çok üzer. Üzülmesinin en büyük sebebi de .aile gibi gördüğü salonda onu kimsenin istememesi bu kararında büyük etkendir.

Mavi’yi konuşturmak için Yaman bir yol bulur. Bu konuda kendilerine en büyük yardımı. Derviş’in kızı Elisa yapacaktır ve onlara umulmadık bir sır verir.

Mücella’nın eşi Serhat’a ve herkese söylediği hamilelik yalanı ortaya çıkınca Serhat yıkılır. Artık Serhat Mücella’dan ayrılmak istemektedir. Derviş Yaman’ın salonunu adamlarına yaktırarak intikam alır. Ama salon yanarken salonda hayatındaki en değerli varlıkların birisinin orada olduğundan haberi yoktur. Tansel Duman’ı Fırat’ı öldürmek için görevlendirir. Fırat’a tuzak kurarak onu bir yere çağırırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.