Kalk Gidelim’de Azerbaycan’dan mesaj var

337

TRT 1’in sevilen, komedi dizilerinden biri olan ve izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatan  “Kalk Gidelim” 95. bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in 95. bölümünde neler olacak:

Ercan’dan aldığı pestili çocuklarının olmadığını düşünerek Dudu’ya yediren Şakir gerçeği öğrenir. Ercan ve Efe’nin hatasından dolayı karısının bacaklarının geçici olarak tutmamasına sebep oldukları için bir ceza düşünmektedir. Beklenmedik bir gelişme sonucu Seyfettin, Sevda ve Şerif usulsüz evlat edinmeden tutuklanır. Seyfettin Sevda’yı kurtarmak için tüm suçları üstlenir ve Sevda’nın suçsuz olduğunu söyler.

Hacı Hüseyin hayat arkadaşı Hatice’nin hasta olmasından dolayı onun üzülmesini istemez ve Nurhatçe’nin gidebilme ihtimalini paylaşmaz. Ama gelinen noktada Hacı Hüseyin eşi Hatice’nin hastalığını artık açıklamaya karar vermek üzeredir.

Hatice’nin rahatsızlığını tüm aile duymak üzere iken hiçbir şeyden habersiz olan Mustafa Ali İstanbul’a gelir. Mustafa Ali’nin İstanbul’a gelme sebebi iş yapacağı adamlarla görüşmektir. Kurmuş olduğu iş ilişkilerini Ercan’ın bozmasından korkmaktadır. Kendisini hiç beklemediği bir şekilde karşılarlar ve artık eski Mustafa Ali olmasına az bir zaman kalmıştır.

Doktordan gelen mesaj sonrası Şakir ve Dudu büyük bir heyecan yaşarlarken Azerbaycan’dan Şakir’e gelen bir mesaj bir anda ortalığı karıştırır. Mesaj Samim’in karısından gelmiştir ve bu mesaj yüzünden kendisi dahil Samim’in de başı derde girebilir. Mesajın yaşatacağı tehlikeyi sezen aile bireyleri olacak olaylardan etkilenmemeleri için Hacı Hüseyin ve Hatice Ana’yı evden uzaklaştırmanın bir yolunu aramaya başlarlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.