Benim Adım Melek’te yolun sonu mu geliyor?

181

Çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve geceye damga vuran dizilerden biri olan “Benim Adım Melek”  heyecan ve duygu dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Melek sadece çocuklarının düzeni ve mutluluğu için ani bir karar vererek sağlığını geri plana iterken bu verdiği karara Melek için artık yolun sonu mu olacak?

Ne yapacağını bilemez durumda olan Meryem duyduklarından dolayı şaşırmış bir vaziyettedir. Ne yapması gerektiğine bir türlü karar veremez. Melek’in sağlık durumunu öğrenen Halil endişe duyar ve yüreğinin sesini duyabilecek midir? Yaşanan tüm gelişmeler Meryem ile Halil’in çizmeye çalıştıkları yolda değişikliklere gitmelerine neden olacak mıdır? Kerem annesine ne olduğunu bilmediği için anlamaya çalışırken öfkesini Ömer’den çıkarmaya çalışır. Bencil olan Defne gerçek yüzünü ortaya çıkarırken Funda’nın kendisini doldurması üzerine bir kez daha ortaya çıkar ve sözleri ile herkesi üzer. Defne tek başına girdiği yoldan geri dönecek midir?

Melek sağlığını geri plana atması sonrası ne gibi zorluklar yaşayacaktır? Bu zorlukları tek başına mı göğüsleyecektir yoksa bu zor anlarında yanında başkaları da ona destek olacaktır. Halil yüreğinin sesini dinlemeye karar verirse neler olacaktır? Defne neden böyle bir yol girmiştir ve bu yol onu nereye götürecektir. Tüm bu soruların cevabı bu hafta 16.bölümü yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” dizisinde…..

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.