160

İlk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanarak absürt komedi seven izleyiciyle buluşan 1’ in absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, kahkaha dolu ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

“Tutunamayanlar”ın ilk bölümü büyük bir ilgi ve beğeniyle izlendi… Dizi Twitter’da hastag olurken geçtiğimiz hafta sosyal medyada en çok konuşulan dizi olmayı başarmıştı.

Tutunamayanlar, sıcak mahalle atmosferi, edebi göndermeleri ve komik sahneleri ile komedi sevenleri ekran başına kitlemeye devam edecek.

 Tutunamayanlar’ın ikinci bölümünde bizi neler bekliyor

 İlham perisi olan İlhan hemen terfi alarak Avrupa’ya tayin olmak için periler konseyinde yaptığı ilhamlarla ilgili sunumlar yapmasına rağmen beklediği sonuca bir tülü ulaşamadı ve tekrar konsey tarafından eski görevine devam etmesi istenir. İlhan artık mecburen istemeye istemeye görevine geri dönerken bir yandan da ileri dönük hedefleri için çalışmalar yapmayı kafasına koyar.

İrem’in tekrar mahalleye geri dönmesinden dolayı Tarık’ın kafasında bir çok soru işaretleri oluşmuştur. İrem’de Tarık’a yük olduğunu düşünerek üzüntü duymaya başlamıştır. Ekonomik olarak da zor günler geçiren İrem’e Tarık iş konusunda yardımcı olmak için elinden geleni yapmaya başlar. Cemile de bu durumu öğrenince İrem ile tanışmak için bir çok yol denemeye başlar. Cemile’nin içinden gelen bir his Tarık ile İrem arasında bir aşk yaşanmaya başlayacağıdır. Bu hissine kulak veren Cemile Tarık ile İrem arasında bir ilişki yaşanmaması için Vildan ve Nurdagül ile birlikte planlar yapmaya başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.