Vuslat’ta Aziz Şer cephesine karşı

274

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, imkansız bir aşkı konu alan başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı ve kadrosunda Filiz Taçbaş, Semra Dinçer, Yavuz Sepetçi, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe gibi önemli isimlerin yer aldığı sevilen dizisi “Vuslat” 13 Ocak Pazartesi akşamı otuz altıncı bölümüyle ekranlara gelecek.

“Vuslat”ın yeni bölümünde neler olacak:

Satranc-ı Urefa tahtasının başında Aziz ve Salih varıdr..Çarkıfelek tahtasını çevirdiklerinde çarkıfelek  durduğunda ‘KİN’ karesinin geldiğini görürler. Salih’in anlattığı her şey Aziz’in adeta yönetim kurulu toplantısında başına gelecek olanların habercisi gibidir. Aziz holdinge kendisine emanet edileni korumak için girdiğinde kinden örülmüş bir duvarla karşılaşır. Şer cephesi karşısında Aziz büyük bir mücadeleye girer. Toplantı salonuna aniden Abdullah girer ve Tahsin’in karşısına dikilir. Artık Aziz  yönetim kurulu başkanlığı koltuğunu koruyabilecek midir?

Hayallerini gerçekleştirmek için kendisine yeni bir düzen kuran Feride aynı zamanda babasına destek olmak için tüm fedakarlıkları yapar. Yeni bir başlangıç yapmak için ilk adımlarını atar. Ama her zaman olduğu gibi sorunlar peşini bir türlü bırakmaz. Aziz Feride ile beraber bir gelecek kurmak için adımlar atarken Feride geçmiş hayatlarının üzerindeki gizemi kaldırmak için araştırmalara devam eder. Bir anda hayat her ikisini de farklı yönlere savururken devam etmelerini sağlayan azmi “Vuslat” hayalinde bulurlar.

Kerem Aneta’nın kaçırılması sonrası adeta eli kolu bağlanmış ve çaresizlik içindedir. Bu çaresizlikten kurtulmanın yollarını arar. Yönetim kurulu toplantısı belki de bu çaresizlikten kurtulmanın yolunu sağlayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.