Şampiyon’da kasadan çıkan belge herkesi şok edecek

247

Eski bir şampiyon boksör olan Fırat Bölükbaşı yani namı diğer Kafkas’ın çocuğunun hastalığı yüzünden ringlere tekrardan geri dönüşünü anlatan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Şampiyon”, on beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Şampiyon” da bu hafta neler olacak:

Fırat en sonunda Ratko ile ringe çıkıp maç yapmaya karar verir. Bu maç bir anda milli bir mesele olmuştur ve artık kaçmaktan vazgeçer. Fırat oğlu Güneş’in Derviş tarafından kaçırılmasını önlemek için oğlunu güvenli bir yerde saklama kararı alır.

Tansel’in Kerem’e kurduğu hain tuzağı Suna Fırat’a anlatır. Fırat Tansel’in planlarını öğrenince Derviş’e Kerem’in parmak izlerinin olduğu silahı Tansel’den alarak kendisine vermesi konusunda şart koşar.  Yaman hoca bu maçın ne kadar da milli bir maç olduğunu kabul etmesine rağmen Fırat’ın maça çıkmasını kaybetmez. Çünkü bu maçta sol gözüne alacağı olası darbeler Fırat’ın sol gözünü kaybetmesine neden olabilir.

Şahin ile görüşen Nesli sonunda Şahin’in Tansel’in boks salonundan ayrılmaya ikna eder. Şahin salondan ayrılma konusunda Tansel ile görüşürken Tansel bunu sadece bir kafes dövüşüne katılması durumunda kabul edeceği şartını sunar.

Derviş’in tüm kirli işlerinde gizli kasası olan Mavi, Fırat ile Ratko maçında olacaktır. Maça geleceklerini öğrenen polis Derviş ve Mavi’yi yakalamak için bir plan yaparlar ve plan gereği Fırat’tan maçı uzatmamasını talep ederler.

Tansel tarafından Kerem’in parmak izlerinin olduğu silahın bankadaki kasadan çıkarılarak Tansel’in ofisine götürüldüğünü öğrenen Kerem ve Kado gizlici Tansel’in ofisine girerler. Ama silah ofisteki kasada yoktur. Ama kasada gördükleri bir belge onlara büyük bir şok yaratır ve hemen Zafer’i ararlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.