Elimi Bırakma’da Cenk’in zor anları

121

Milyonları ekrana bağlayan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan  Elimi Bırakma, elli yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü büyük bir merakla ve ilgiyle beklenen sevilen dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Azra hastalığında kritik bir noktaya gelmiştir ve ne yapacaktır. Cenk hayatının en zorlu kararlarından birisini almak zorunda kalacaktır. Taşıdığı yükün altında her geçen gün biraz daha ezilen Cenk sonunda dayanamaz ve yaşadıklarını ailesi ile paylaşmaya karar verir. Aile fertleri Cenk’in açıklamaları sonrasında büyük bir şok yaşarlar ve artık tüm aile Azra’nın hastalığı için birbirleri ile kenetlenerek Azra için mücadele etmeye başlarlar.

Ersoy ve Şirin arasında aşk kıvılcımları başlamıştır. İçten içe birbirlerine gittikçe bağlanan Ersoy ve Şirin hissettikleri duyguları ilk başlarda birbirlerine itiraf edemezler. Aşklarını aslında kendilerinden bile saklayan ikili bunu konakta yaşayanlardan gizlemeyeceklerdir ve şok bir gelişme ile aşklarını ilk fark edecek ve yakalanacakları kişi Feride olacaktır.

Sumru arasının bozuk olmasına rağmen Barış’ın aniden ortadan kaybolmasından dolayı büyük bir şüpheye düşer. Sumru’ya Gürkan’ın açıklamaları da fayda etmez ve onu ikna edemez. Sumru Barış ile ilgili gerçeği öğrenmek için araştırmalara başlar ve ilk öğrendiği şeyler onu umduğundan daha fazla şaşkına düşürecektir.

Azra’nın rahatsızlığı için aile neler yapacaktır? Ersoy ve Şirin arasında başlayan aşkı ilk fark eden Feride bunu konakta duyuracak mı? Barış aniden neden ortadan kaybolmuştur ve Sumru Barış hakkında ne öğrenmiştir ki kendisini öğrendiği şey büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden olmuştur?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Elimi Bırakma adlı dizide…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.