Şampiyon’da Derviş Aladağlı’nın planı ne?

245

Kafkas lakaplı eski bir şampiyon boksörün tekrar ringlere dönme hikayesini anlatan ve  TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Şampiyon” on ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

8 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Derviş, tüm çabalarının karşılığını torununa kavuşarak almış ve artık torunu ile beraber aynı çatı altında yaşamaya başlamıştır. Bu arada Fırat’ı uluslararası bir müsabakaya çıkmaya ikna eden Derviş’in en büyük amacı torunu Güneş’i en iyi şartlarda yaşatmaktır. Derviş’in iknası ile uluslararası maça çıkmayı kabul eden Fırat artık tekrar antrenmanlara başlamıştır.

Suna Derviş ile Fırat’ın çalıştığını Tansel’den öğrenince adeta dünyası yıkılır ve artık Fırat ile görüşmeme kararı alır. Zafer salonu babasından devralmıştır ama kendisini büyük bir borç beklemektedir. Borçlarından bir an önce kurtulmak isteyen Zafer boksörlerini yeni başlayacak bir turnuva için hazırlamaya başlarken Selvi ve Nesli Zafer’e yardım etmek için ilginç bir fikir bulurlar.

Suna’nın anne ve babası evden ayrılır ama Kerem dedesinin evden ayrılama sebebini tedavi amaçlı yurt dışına gittiğini düşünmektedir. Ama aslında bu gerçek değildir. Tansel Mücella’dan Derviş alakalı büyük bir sır öğrenir ve şok olur. Derviş’in düşmanıyla işbirliği yaparak onun yerine geçmek için ilk hamlesini yapar.

Fırat’ın polis adına çalıştığını düşündüğünü Derviş’e söyleyen Rüzgar bu davranışı ile Derviş’i tekrar Fırat için planlar yapmasına sebep olur ve bu planlar Fırat’ı çok zor durumda bırakacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.