Vuslat’ta Aziz’e bir kapı daha kapanıyor

250

İmkansız bir aşk yolculuğunu anlatan TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, 9 Aralık Pazartesi günü otuz ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Salih, Aziz’in üzerinden bir türlü atamadığı şüphelerinden arınması için onu kendi ateşiyle baş başa bırakır. Salih Baba yaşanan tüm olaylardan sonra dükkanının kapısını Aziz’e artık kapamıştır. Artık Aziz’in yüzüne kapanan tek kapı Salih Baba’nın kapısı değil aynı zamanda hakikat yolunun kapısı da kapanmıştır. Aziz ile Feride Faik’in itirazlarına rağmen aşklarında yeni bir dönemece girer. Aziz yaşadığı sıkıntılardan inanç ve sabırla geçmek zorundadır. Kayıp olan minyatürü bulmaları hem de ailelerinin karşılarına çıkardıkları engelleri yenmek için mücadele etmeleri gerekmektedir.

Tahsin artık holdingte ağırlığını hissettirmek istemektedir ve artık kontrolü ele geçirmek için düğmeye başlar. Tahsin’e göre Aziz’e verilecek en iyi mesajın Feride’ye cephe almak olduğunu düşünerek cephe alır. Ama aslında Feride’ye asıl darbeyi kardeşinin Nehir’le iş birliği yaptığını öğrenmesi olacaktır.

Kerem, ailesine güzel bir sürpriz hazırlığı içinde iken Bülent’in kurduğu tuzağın içine düşer.  Kalbi ve aklı ile oynayan dedesine karşı kendisini savunma hazırlığı içinde iken beklenmedik bir hamle ile kendisini bir anda geçmişin sırlarının peşine düşmüş olarak bulur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.