Vuslat’ta yüzleşme vakti

134

Vuslat’ta yüzleşme vakti

 

 

Anlattığımı imkansız aşk hikayesi ile TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, 25 Kasım Pazartesi akşamı otuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz’in  duyduğu tüm şüpheleri hem cevaplara hem üzücü sorulara dönüşmeye başlar. Artık Aziz ve Salih yüzleşmek zorunda kalırlar. Artık devamlı olarak ruh halleri değişmekte ve duyguları karışan her iki tarafın da iç dünyalarının sarsılmaya başladığı zor bir süreç onları beklemektedir.

Dede ocağına ailece taşınan Feride, huzuru ararken karşısına çıkanlarla ve buldukları ile hayatı adete alt üst olur. Aziz’den kızının uzak durmasını isteyen Faik adeta Feride için daha zor geçecek günlerin adeta habercisi olur. Aziz ile beraber olmak isteyen Feride  artık sadece Faik değil Tahsin engelini de aşmak zorunda olduğunun farkına varır.

Kerem tüm ailesini bir çatı altında toplayarak yıllardır özlemini duyduğu  özlemi ve hayatın izlerini ararken kendisini bekleyen büyük bir buluşmadan haberdar değidlir. Kerem ailesinin geçmişinde olan karmaşık ve karanlık geçmişi ile yüzleşmeye devam ederken bazı anlar da çaresiz ve öfkeli bir ruh hali ile karışık ve birbirinden zıt duygular içinde kalır.

Kerem’in ailesinin geçmişinde ki karanlık sırlar neler? Bu karanlık geçmiş Kerem’e ne gibi sıkıntılara sokacaktır?  Feride Tahsin ve Faik engellerini nasıl aşacaktır, onları ikna yoluna mı gidecektir?  Aziz bazı cevaplar bulmasına rağmen kafasında hala şüphelere yer verecek midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.