Şampiyon’da Derviş, Fırat’ı verecek mi?

203

Bu sezonun en iddialı dizilerinden biri olan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın ringlere dönme mücadelesini konu alan Şampiyon” onuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Bu hafta neler olacak

Fırat’ın şike yaparak kaybetmesi gereken maçı kazanması tüm dengeleri altüst etmiştir. Fırat’ın maçı kazanması üzerine Derviş Aladağlı bunun hesabını sormaya niyetlidir. Zafer, Yaman’la beraber maçın oynandığı salona giderler ve giderken kötü şeylerin olacağını tahmin ederek komiser Ziya’nın yardımını isterler.

Babasının kendisinden gizli bir şeyler yaptığını düşünen Zafer babasının takip etmeye başlar. Babasının cep telefonunu kontrol ettiğinde Zeliha adındaki bir kadınla sık sık görüştüğünü tespit eder.

Fırat’ın maçı kaybetmesi üzerine bahise para yatıran para babaları aşırı kızgındırlar ve Derviş’ten Fırat’ı isterler.

Tansel, Kerem’i zorla ofisine getirterek Suna’nın abisiyle ilgili gerçekleri kimden öğrendiğini sorar. Kerem’de videoyu Akif’in çektiğini ve her şeyi anlattığını, videoyu da Zafer, Suna ve Fırat’ın izlediğini söyler.

Güneş babasının kendisinden gizli olarak boks maçına çıkmasına kırılmıştır. Suna ablası ile kalarak aralarındaki yakınlık daha da artar.

Tansel Kerem’e olan siniri geçmemiş ve onu can evinden vurmak için adamlarına Nesli’yi kaçırtır.

Fırat’ı evine davet eden Suna evde abisinin ölümünde Fırat’ın hiçbir suçunun olmadığını ailesine anlatmak isterken yaşanan bir şok gelişme her şeyi karıştıracaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.