Amsterdam ve Viyana’da Tarkan sevgisi

234

Geçtiğimiz ay başladığı Avrupa Turnesi kapsamında ilerleyen Tarkan, Amsterdam’ın ardından Viyana konseri ile de kalpleri tekrar fethetti. Amsterdam’ın en ünlü konser salonlarından biri olan AFAS Live’da düzenlenen ve 5 bin kişinin katıldığı konserin ardından Avusturya’nın en büyük konser alanlarından biri olarak nitelendirilen Wiener Stadthalle’de hayranları ile araya gelen Tarkan, unutulmaz bir konsere daha imza attı.

Amsterdam ve Viyana konserlerinden sonra turnenin beşinci durağını da geride bırakan Tarkan, yılsonuna kadar Zürih, Hannover ve Cologne’da vereceği konserlerle Avrupa Turnesi’ni sürdürecek.

Amsterdam’da canlı müziğin başkenti olarak anılan AFAS Live’da sahne alan Megastar Tarkan, hemen sonra Avusturya’nın en büyük konser alanlarından biri olan Wiener Stadthalle’de sevenleri ile bir araya geldi.

Toplamda 10 bin kişinin katıldığı her iki konserde de pop müziğin klasikleşmiş şarkıları ile seyircileri hatıralarında yolculuğa çıkaran Tarkan, kıpır kıpır şarkıları, kendine özgü dansları ve bitmeyen enerjisiyle gece boyunca kendisini izlemeye gelenlerin ayaklarını yerden kesti.

Tarkan, “Sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım” diyerek hayranları ile duygularını paylaştı.

Binlerce kişinin dev bir koro oluşturduğu konser, izleyicilere görsel bir deneyim de yaşattı. Konserin bitiminde yoğun istek üzerine yeniden sahneye dönen Tarkan, iki kez bis yaparak Avrupa turnesinin üçüncü konserini sonlandırdı.

Megastar Tarkan’ın Avrupa Turnesi, Şahmeran Entertainmet organizasyonu ve Atlasglobal Hava Yolları’nın ulaşım sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.