Kalk Gidelim’de bebek şoku!

176

Her bölümü  TRT 1 ekranlarında merakla beklenen, aile hikayesi ile komediyi bir arada barındırırken izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatan ekranların en organik dizisi “Kalk Gidelim” 16 Kasım Cumartesi günü 86. bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in 86. bölümünde neler olacak:

Şerif’in bebeği olacağını Nurcan ve Mustafa Ali duyarlar. Bu bebeğin Nurhatçe’den olup olmadığını Seyfettin ve Sevda söyleyecekler midir? Bu herkesin merak konusu olmuştur.

Meryem ile husumetleri devam eden Dal ailesindeki sır yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Seyfettin ve Mustafa Ali’nin Meryem’le kavgasına şahit olan Hacı Baba bu kavgaya tepki verir. Buna içerleyen Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in kendilerini kışkırttığını ispatlamak için bir plan yaparlar. Planları dahilinde ilk hamleleri tatlıcı dükkanına el koymak olarak görürler. Ardından kendilerini Sevda ve Nurcan’a ispatlamakla da yükümlü hissederler. Acaba bunu başarabilecekler midir? Samim evlilikten kurtulmak için yardım isteyince bütün gençler Samim’e yardım etmeye çalışırken komik bir şekilde ortalık birbirine girecektir.

Sır peşinde koşmaya devam eden Mustafa Ali ve Nurcan  Seyfettin’de Şerif’i evden uzaklaştırır ve dikkatleri dağıtır. Meryem hala Şerif’i aramaktadır. Başına gelenlerin aynısının kardeşi Behice’nin başına gelmesini istemediği için büyük bir endişe içindedir. Gençlerin Samim’in evliliğine engel olmak için yardım planı ile Meryem’in korkuları karşı karşıya gelince sürpriz bir durum ortaya çıkar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.