Benim Adım Melek’te Karadağ konağınca acılar yaşanıyor

36

Aile dizisi olması sebebiyle , güçlü hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosu ile TRT 1 ekranlarına damga varan ‘Benim Adım Melek’ adlı dizi bu haftada kaldığı yerden  heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlnediği Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu da  Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı “Benim Adım Melek”, sekizinci bölümü ile ekranlara geliyor.

Peki, dizinin bu hafta yayınlanacak sekizinci bölümünde neler olacak:

Alpay, havalimanına gittiği halde Almanya’ya gidememiş ve küçük Seyitali ile Antep’te kalmak zorunda kalmıştır. Paraları alan Funda bir anda sırra kadem basar ve ortadan kaybolur. Çaresizlik içinde kalan Alpay Seyitali’yi annesine teslim edecek midir? Seyitali hala kızgınlık içinde olmasına, yüreği soğumamasına rağmen Melek ve ailesine sahip çıkar. Kadriye’nin düşmesi Karadağ konağında paniğe yol açmıştır. Karadağ ailesinin üstüne tüm acılar bir anda düşmeye başlamıştır. Kerem delikanlılık yapayım derken acaba kaş yapayım derken göz mü  çıkaracaktır? Seyitali’nin yüzünü Halil’den gelen haber güldürür. Melek neyi gözden kaçırmıştır.

Karadağ konağında her şey artık eskisi gibi gitmeyecektir, ama bu süreçte en güzel şey Melek’in babası Seyitali’nin kızına ve çocuklarına sahip çıkma kararı alması olur. Halil ne haber getirmiştir ki, Seyitali’nin yüzü gülmüştür. Kerem ne yapmıştır da ortaya iyilik yapmak isterken ortaya sorunlar çıkmıştır.

Tüm bu soruların cevabı bu haftaki bölümde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.