Şampiyon’da Fırat ve Aladağlı karşı karşıya geliyor

171

TRT 1 ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlayan Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın çocuğu uğruna ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon” sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan sevilen dizi “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Yaman, polisler tarafından salonunda illegal boks maçları düzenlediği iddiası ile gözaltına alınırken, gelen ekipler salonu mühürlerken salonda bulunan herkes büyük bir hepsi karamsarlığa kapılmışlardır. Fırat herkesin şampiyonluk hayallerinden uzaklaştığı bir anda devreye girerek herkese umut aşılar. Fırat belki de ilk kez Kerem ile olan ilişkisindeki buzları eritmeye başlamıştır.

Suna Tansel’le barıştıktan sonra izlediği video kaydında ağabeyinin ölümünde Tansel’in parmağı olup olmadığını ve suçlu olup olmadığını araştırmaya başlar. Ağabeyinin ölümünü araştırmak için Tansel ile arasını bozmamak için ona yakın gözükmeye başlar.

Sosyal Hizmetlerden gelen bir yazı Serhat ve Mücella arasında bazı işleri çığırından çıkarmaya başlar. Mücella’ya ayrılmak istediğini söyleyen Serhat çocuklarını alarak evden gitmek ister. Ama çocukları onunla gelmek istemeyince ağbisine sığınmak zorunda kalır.

Salonun kapanmasından sorumlu olanı bulmak isteyen Zafer, bu süreçte ihmal ettiği Selvi’nin beklenmedik tepkisi karşısında şaşırıp kalır. Çünkü Selvi kendisini ailesinden istemesi için Zafer’e 2 gün mühlet vermiştir.

Fırat ise, Aladağlı’nın teklifini kabul edeceği sözünü verdiği Yaman’a verdiği sözü tutar ve ikili ilk kez karşılaşırlar. Bulgaristan’ın Belene kampında Derviş ile beraber zulüm görmelerine rağmen araların neden bozulduğuna dair sır perdesi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.