Elimi Bırakma dizisinde işler sarpa sarıyor

225

Milyonları ekranlara bağlayan TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Elimi Bırakma, bu haftada heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam edecek.

Her bölümü merakla beklenen sevilen dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Cenk ve Azra ilişkilerini toparlamak için birlikte mücadele etmeye devam ederler. Artık birbirlerinden kopmamaları gerektiğini ve birbirlerini çok sevdiklerini anlarlar. Tam her şey yoluna girmişken Cenk ve Barış arası bir anda gerilmeye başlar.

Azra ağabeyi Barış ile kocası Cenk’in arasını düzeltmek için bir çözüm yolu bulur ve onları bir araya gelmeye ikna eder.  Buluşmanın gerçekleşeceği esnada bu kez de Arda ve Damla’nın evliliği iki ailenin de ortasına bomba gibi düşer…

Arda ve Damla’nın evlilik kararı iki ailenin karşı karşıya gelmesine neden olacak, artık herkes kendi tarafını seçmek zorunda kalacaktır. Sumru’nun planları bir anda alt üst olur ve Damla ile Arda’nın evlilik kararından kendince nasibini alır.

Azra ve Cenk her şeyi bir kenara bırakarak, Damla ve Arda’nın aldığı evlilik kararı sonrası iki aile arasındaki sorunu çözmek için arayışlara girerler. Barış ise Cenk ile olan sorunun devam etmesinden dolayı temkinli olmaya devam eder. Sumru bu olaylardan kendisine çıkar sağlamak için yeni planlar yapmaya başlar. Peki Sumru’nun yaptığı yeni planlar işe yarayacak mı?.

İşte tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan bölümde bizleri bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.