Kalk Gidelim’de kayınpeder şoku!

237

Her bölümü büyük bir merakla beklenen, TRT 1 ekranlarının sevilen komedi dizisi Kalk Gidelim 84. bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in 84. bölümünde neler olacak:

 Sevda’nın ve Hatice ananın annesi Aynur, tesadüfen Şerif’in ölen eşinin bir fotoğrafını bulur ve herkes bu fotoğrafın kime ait olduğunu merak eder.

Seyfettin, kendisine misafirliğe gelen kayınpederini ağırlamakta zaten zorlanırken Şerif’in kamu cezası alması sonrasında Samet, Seyfettin’e iyice yüklenir. Samet yaşadığı tedirginlikten dolayı çay doldururken Seyfettin’e baktığında eli titrer, beceremez. Seyfettin artık tamamen özgüvenini yitirir. Yıllarca çalıştığı işinde dahi kayınpederinin baskıları sonrasında emin olmayarak hareket etmeye başlar. Samet, kendisine uzaktan gelen bir telefon sonucu yıkılır, ve bu telefonu ve derdini kimselere söylemez.. Mecbur kalır ve  Seyfettin’den yardım ister. Seyfettin kayınpederinin böyle bir hata yaparak yanına gelmesi de onu ister istemez tekrar oyuna sokar ve kaybettiği özgüvenini sağlamaya başlar. Bu durum kayınpederini rahatsız etse de bir şey söyleyemez.

Pabucu damdan indirmek isteyen Ercan harekete geçer ama beceremez. İmdadına Meryem yetişir. Ama aksilikler Ercan’ın peşini bırakmaz ve pabuç bu sefer başka yerde sıkışır. Meryem’in aklı Behice ve Şerif’tedir. Şerif’in kamu cezası almasından dolayı tüm gününü Behice ile geçirecek olmasından dolayı Meryem’in canı sıkılır.

Seyfettin Aynur’a çaktırmadan Samet’in problemini halleder. Samet ise Seyfettin’i  kimsenin görmediği bir yerde takdir eder. Seyfettin kayınpederinin hırpalamalarından kurtularak öz güvenini kazandığı esnasında Şerif’in evli olduğunu ve Seyfettin’in bunu bildiğini öğrenir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.