Vuslat’ta çarklar yeniden dönüyor

187

İmkansız bir aşkı anlatan TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen “Vuslat” dizisi, 4 Kasım Pazartesi akşamı yirmi yedinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Dizinin hayranları tarafından yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Faik ve Hasibe artık geçmişleri ile yüzleşmeye başlarken, Aziz ad Korkmazerler’in tüm mal varlığında  pay sahibi oldukları iddiası ekranlara yansıyacak.

“Vuslat”ın yeni bölümünde neler olacak:

Üç aile kader ortaklığına mecbur kaldığını Zehra’nın açıklamasından sonra her bir aile başka bir yöne savrulur.

Ailesinin geçmişinde yaşanan bir olayın sır perdesini aralamak isteyen Feride’nin bunun peşine düşmesi sonrasında babası ve Hasibe’nin geçmişleriyle yüzleşmelerine sebep olur. Korkamzerler’den ailesini korumak için Faik harekete geçer.

Adaleti sağlamak için plan yapan Aziz’in yaptığı plan babasını da köşeye sıkıştırır. Tahsin oğlu Aziz’in yaptığı planlara karşı yeni hamleler yapmazsa elindeki tüm gücü kaybetme riski ile karşı karşıya kalır. Oğluna yaptıklarının bedelini ödetmek için harekete geçtiğinde karşısında umulmadık bir düşman bulur.

Aziz, Kerem ve Feride’nin Korkmazerler’in tüm mal varlığında birlikte pay sahibi oldukları iddiası, yeni olaylara gebe bırakır. Aziz herkesi harekete geçirir. Aziz için yeni yol haritası Feride ve Kerem’le birlikte masaya koydukları anahtarlar sonrası belirlenir. Bu belirlenen yol üçünü birleştirecek mi yoksa ayıracak mı?

 

anahtarlar, Aziz için yeni bir yol belirler. Bu yol, üçünü birleştirecek mi, yoksa ayıracak mı? Yolun sonunda, onları bekleyen sürpriz, her şeyi yeniden değiştirecek mi?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.