Benim Adım Melek’te Seyitali yumuşayacak mı?

281

Çarşamba günlerine damga vuran TRT 1 ekranlarında yayınlanan güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Benim Adım Melek’ dizisi heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un senaryosunu kaleme aldığı “Benim Adım Melek”, altıncı bölümü ile ekranlara geliyor.

Yeni bölümü merakla beklenen dizide bu hafta neler olacak:

Torununun “dede” diyerek seslenişine Seyitali, cevapsız kalamaz. Torunu ile el ele yürüyerek konağa giren dede torun herkesin yüreklerine su serper. Küçük Seyitali sayesinde kızı Melek’e karşı Seyitali yumuşayacak mıdır?  Yoksa Seyitali yine vicdan muhasebesi yapacak mıdır? Kızı Melek ile aralarında yumuşama bekleyen herkesin dileği gerçekleşecek mi?. Torunu dedesinin yumuşamasında ne kadar etkili olacak? Konakta herkes bu soruyu bir anda kendisine sormaya başlar.

Melek’in aniden aldığı çalışma kararı Şirhanlar dahil herkesi bir anda ilgilendirmeye başlar.  Herkesin çalışmamasını istemesi sonrasında Melek aldığı karardan vazgeçerek çalışma hayatına atılmaktan vazgeçecek mi? Hain planlarından vazgeçmeyen Cumali yeni planlar peşinde koşmaya başlar. Alpay ise aldığı kararlardan vazgeçmek niyetinde değildir. Melek çocukları ile Gaziantep’te bir hayat kurmaya çalışırken işler yavaş yavaş yoluna girerken cep telefonuna gelen bir mesaj Melek dahil herkesi alt üst eder?

Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.