Vuslat’ta Aziz gemileri yakıyor

169

İmkansız bir aşk yolculuğunu konu alan  veTRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, yirmi altıncı bölümü ile 28 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

Vuslat adlı merakla beklenen dizinin yirmi altıncı bölümünde; kiralık katilin Feride’nin peşinde olması, Aziz’in çevresine zarar verecek bazı kararlar alması, Fırat’ın bazı sırları öğrenmesi, Hasibe’nin kendi kendine yaptığı yeni planları ve Tahsin’in herkesten gizlediği geçmişi anlatılacak.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Vuslat”ın yeni bölümünde neler olacak:

Tahsin ani bir karar alarak son anda Feride’yi öldürmesi için tuttuğu tetikçiyi durdurur ama bu Tahsin’in Feride’yi öldürmekten vazgeçtiği anlamına gelmez. ancak artık Aziz’i durdurmak mümkün değildir. Tahsin’in sevdiği kadının peşine kiralık bir katil  takması artık Tahsin ve Aziz arasında bardağı taşıran son damla olur, Aziz  artık babasının kurduğu imparatorluğu yıkmak için kararlıdır, ucunda kendisini de yok etmek dahi olsa bunu yapmaya karar verir.

Ailesinin gerçek yüzünü öğrenmek için Sultan araştırmaya başlar, ve ilk önce Fırat’a gider. Fırat kişisel intikamını almak için yaptığı planları Sultan’ı mahvedeceğini bildiği sırları, sevdiği kadına anlatacak mıdır? Sultan gerçeklerle yüzleşebilecek midir?

Can ve diğer kardeşlerinin tehlikenin ortasında kalmasından rahatsız olan Feride kendince çareler ararken Can bildiklerinin yanı sıra Hasibe’nin yaptıklarına şahit olunca daha da şok geçirir. Feride ailesini bir arada tutmak için mücadeleye başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.