Melek Almanya’ya dönecek mi?

268

TRT 1 ekranlarında Çarşamba gününe damga vuran oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesi ile izleyenleri etkileyen “Benim Adım Melek” dizisi heyecan ve duygu dolu yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu dizinin senaryosuna da Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon imza atarken, Kutsi, Nehir Erdoğan, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Ulvi Kahyaoğlu, Rabia Soytürk gibi bir çok tanınmış oyuncuda dizide rol aldı.

Benim Adım Melek’in dördüncü bölümünde neler olacak:

Mithat’ın Kerem’i babasına teslim etmesi için uğraşan Melek Seyitali ve Defne’ninde havaalanına gittiğini öğrenince büyük bir şok yaşar. Melek çocuklarının nasıl böyle bir karar aldığını düşünür ve çocuklarının bu kararı Melek’i tam anlamı ile kırmıştır.  Artık Alpay’ın çocukları ile beraber Almanya’ya dönmesine hiç bir engel kalmamıştır.

Melek yaşadıkları sonrasında çocuklarından vazgeçmeyi bir an olsun dahi aklından geçirmez. Aksine çocukları için daha da mücadele etmeye karar verir ve bu konuda ilk adımlarını hemen atmaya başlar. Yaşanan tüm olaylar Melek’in istenmediği ailesinden ve memleketinden ayrılarak Almanya’ya dönmesini düşünecek mi? Cumali’nin yaptığı baskılar sonucu Seyitali kızı Melek’ten vazgeçebilecek midir? Bir babanın kızından vazgeçmesi kadar zor bir şey yokken Seyitali bunun farkına varacak mı?

Herkes Melek’in vereceği kararlara odaklanmışken Karadağ konağına gelecek yeni misafirler ne gibi sürprizler yaratacak. Konağa gelenlerin gelme amaçları nedir? Melek gelen konuklardan etkilenecek midir?.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.